Kontakta oss

Besöksadresser

Elektromatik Power Generation AB

Kavelvägen 12, 894 35 Själevad
Postadress: Box 339, 891 27 Örnsköldsvik
Växel: 0660-728 00

Kristinehedsvägen 12, 302 44 Halmstad
Växel: 035-299 12 00

E-post: info@elektromatik.se

Var god ange ditt namn.
Var god ange ett giltigt telefonnummer.
Var god ange ett meddelande.

Direktnummer och mailadresser

VD

Carsten Høyerup

VD och Försäljning
0045 2428 8519
carsten.ragard.hojerup@bospower.com

Operativt Ansvarig

Per Lundgren

COO och Försäljning
0660-728 13
per.lundgren@elektromatik.se

Avdelningschef Projekt

Kristina Svensson

Avdelningschef Projekt
076-142 6669
kristina.svensson@elektromatik.se

Försäljning

Christian Wober

Sales Area Manager
0660-728 21
christian.wober@elektromatik.se

Service och Reservdelar

Tommy Mäler

Servicekoordinator
0660-728 07
tommy.maler@elektromatik.se

Ekonomi

Erik Riis Grini

CFO
0047 99 55 31 85
erik.riis.grini@bospower.com

Marinette Bylin

Ekonomiassistent
0660-728 12
marinette.bylin@elektromatik.se

Projekt och Konstruktion

Mikael Eriksson

Projektledare
0660-728 14
mikael.eriksson@elektromatik.se

Annica Näslund

Projektledare
0660-728 09
annica.naslund@elektromatik.se

Sanna Gustafsson

Projektadministratör
070-5775 730
sanna.gustafsson@elektromatik.se

Henrik Eliasson

Konstruktör El
0660-728 16
henrik.eliasson@elektromatik.se

Björn Carpelan

Konstruktör El
0660-728 25
bjorn.carpelan@elektromatik.se

Martin Carlsson

Konstruktör Mek
0660-728 11
martin.carlsson@elektromatik.se

Jan Norberg

Konstruktör Mek
0660-728 08
jan.norberg@elektromatik.se

Mattias Bytröm

Konstruktör Mek
076-108 45 20

mattias.bytrom@elektromatik.se

Verkstad

Niklas Sjölund

Verkstadschef
0660-728 30
niklas.sjolund@elektromatik.se

Daniel Gustavsson

Provrumstekniker
0660-728 45
daniel.gustavsson@elektromatik.se

Magnus Olsson

Provrumstekniker
0660-728 42
magnus.olsson@elektromatik.se